Een beeld met 3 kinderen versierd 'De Oogst' gemaakt uit porselein en gemerkt Rudolstadt.
Lot 255

Schattingsprijs: € 150 - € 250

19 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

255

10062

Een beeld met 3 kinderen versierd

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Jardinière' geglazuurde faience

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote cache-pot, porselein met handgeschilderd bloemendecor. Atelier d'Art Faubourg St Honoré Paris.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Villeroy and Boch, een paar borden en een cache-pot. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Sitzendorf, een paar bloemenvazen gemaakt uit porselein, in de vorm van 2 putti met een schoen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, een tafellamp en twee gezichtjes

Schattingsprijs: € 100 - 200