Een beeld met 3 kinderen versierd 'De Oogst' gemaakt uit porselein en gemerkt Rudolstadt.
Lot 255

Schattingsprijs: € 150 - € 250

19 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

255

10062

Een beeld met 3 kinderen versierd

Herend, zes sierborden met handgeschilderd vogeldecor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Sculptuur', geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Scheibe Alsbach, drie stuks polychroom porselein. Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Moulin Des Loups et Hamage, een vaas, Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wedgewood Oaklands, een ongebruikelijke theepot. Blauw-wit geglazuurde faience. Circa 1904.

Schattingsprijs: € 50 - 100