Een beeld met 3 kinderen versierd 'De Oogst' gemaakt uit porselein en gemerkt Rudolstadt.
Lot 255

Schattingsprijs: € 150 - € 250

19 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

255

10062

Een beeld met 3 kinderen versierd

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300