Bedankt om contact op te nemen!

Bedankt om contact op te nemen met Flanders Auctions.
Eén van onze teamleden contacteert je zo snel mogelijk.
Heb je dringend een antwoord nodig? Contacteer ons gerust via Whatsapp:
+32 50 39 00 84

Flanders Auctions in Het Hoogste Bod
Het hoogste bod: vanaf 27 oktober elke woensdag om 21.30 uur op Eén en op VRTNU
Flanders Auctions team
Leer het team achter Flanders Auctions kennen

Een greep uit ons aanbod Bekijk meer

Een Greep Uit Ons Aanbod
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.
Een Greep Uit Ons Aanbod
Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.
Een Greep Uit Ons Aanbod
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Vaas voor Amphora, rode lusterglazuur.
Een Greep Uit Ons Aanbod
Château Petrus, 1955, 5 flessen

Onze categoriën