Zilverwerk Kopen & Verkopen bij Flanders Auctions

Over de jaren heen bewees Flanders Auctions een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van glansrijk zilverwerk. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, serviezen, serveeracessoires, bestekdozen, kandelaars en vele meer aan.

Recente succesverkopen zijn inclusief:
• Een massief, zilveren bestekset, gemaakt door V. Mayer's Söhne, verkocht voor 10.625,00 euro
• Een uitzonderlijke kelk gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.00,00 euro.
• Een exceptionele Ice-Pail, gemaakt door Peter Carter in 1807.

Behaalde resultaten

ZILVERWERK
Een set van 3 peper en zoutvatjes gemaakt uit kristal met zilveren dop, gemerkt Wolfers.
Verkocht: € 38 (totaalprijs)
ZILVERWERK
Collectie zilveren juwelendozen, Oosterse origine.
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
ZILVERWERK
Een samengestelde collectie van Christofle verzilverde schalen en plateaus van het model 'Malmaison'.
Verkocht: € 563 (totaalprijs)
ZILVERWERK
Een bestekkoffer met verguld bestek in een houten doos. (H:10cm)
Verkocht: € 238 (totaalprijs)

Wens je Zilverwerk en accessoires te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.