Zilverwerk Kopen & Verkopen bij Flanders Auctions

Over de jaren heen bewees Flanders Auctions een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van glansrijk zilverwerk. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, serviezen, serveeracessoires, bestekdozen, kandelaars en vele meer aan.

Recente succesverkopen zijn inclusief:
• Een massief, zilveren bestekset, gemaakt door V. Mayer's Söhne, verkocht voor 10.625,00 euro
• Een uitzonderlijke kelk gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.00,00 euro.
• Een exceptionele Ice-Pail, gemaakt door Peter Carter in 1807.

Komende veiling

ZILVERWERK
Een paar vazen gemaakt uit zilver, gemerkt 800. Gemaakt in Duitsland. 693g. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250

Behaalde resultaten

ZILVERWERK
Een collectie van 12 koffielepels gemaakt uit zilver in een sierdoos.
Verkocht: € 113 (totaalprijs)
ZILVERWERK
Tafel middenstuk, zilver en porselein
Verkocht: € 163 (totaalprijs)
ZILVERWERK
Een grote collectie tafelaccessoires en serveergoederen, verzilverd metaal. (L: 32 x W: 48 cm)
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
ZILVERWERK
Verzilverde koffiekan
Verkocht: € 100 (totaalprijs)

Wens je Zilverwerk en accessoires te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.