Religieuze & Spirituele kunst kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Over de jaren heen heeft Flanders Auctions bewezen een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van Spirituele en Religieuze kunst. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, monstransen, kruiswegen, tabernakels, kruisbeelden en kerkkandelaars aan.

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.000,00 euro
• Een groot beeld 'Madonna met Kind', vermoedelijk Brabants en gemaakt in de 17e eeuw, verkocht voor 6.250,00 euro
• Verschillende monstransen, kelken en andere religieuze artikelen.

Komende veiling

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500
Biais Frères & Fils, een gehamerde kelk. Zilver, Frankrijk. 519g.
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een kelk, zilver en vermeil.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke icoon 'De Hemelvaart van Profeet Elijah', Faux email, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten

Een verzegelde Theca met relikwie: Ex. Ossibus Sancti Alerysii Gons, S. Bernadi Abbot, S. Stanislai (H:1,5 x D:3,7 cm)
Verkocht: € 563 (totaalprijs)
Een Oost-Europees icoon met afbeelding van Madonna met kind. (W:26,5 x H:31 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Duke Wenceslaus, Martyrs of Thebe, Saint Anastasia en andere.
Verkocht: € 3.750 (totaalprijs)
Twee Romeinse kazuifels, Stola and en kelkvelum. Dik goudbrokaat borduurwerken.
Verkocht: € 300 (totaalprijs)

Interesse om Religieuze & Spirituele kunst te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.