Religieuze & Spirituele kunst kopen & verkopen bij Flanders Auctions
Over de jaren heen heeft Flanders Auctions bewezen een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van Spirituele en Religieuze kunst. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, monstransen, kruiswegen, tabernakels, kruisbeelden en kerkkandelaars aan.
Recente succesverkopen zijn inclusief
• Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.000,00 euro
• Een groot beeld 'Madonna met Kind', vermoedelijk Brabants en gemaakt in de 17e eeuw, verkocht voor 6.250,00 euro
• Verschillende monstransen, kelken en andere religieuze artikelen.
Komende veiling
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 700
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Behaalde resultaten
Twee verzegelde theca's met relikwieën van S. Josep. Calasanctii and Ursulae, Ferdinandi and Placidi M. (W:3 x H:3,5 cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.
Verkocht: € 3.000 (totaalprijs)
Interesse om Religieuze & Spirituele kunst te verkopen bij Flanders Auctions?
Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.