Religieuze & Spirituele kunst kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Over de jaren heen heeft Flanders Auctions bewezen een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van Spirituele en Religieuze kunst. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, monstransen, kruiswegen, tabernakels, kruisbeelden en kerkkandelaars aan.

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.000,00 euro
• Een groot beeld 'Madonna met Kind', vermoedelijk Brabants en gemaakt in de 17e eeuw, verkocht voor 6.250,00 euro
• Verschillende monstransen, kelken en andere religieuze artikelen.

Komende veiling

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten

Een samengestelde collectie geborduurde altaardoeken, 6 stola, en 4 bursa voor een eucharistieviering. Tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw. (D:15,5 x W:24 x H:
Verkocht: € 1.063 (totaalprijs)
Een uitzonderlijke monstrans, zilver. Duitsland. 16de en 17de eeuw. Laat gotische periode. (L:26 x W:27 x H:79 cm)
Verkocht: € 6.250 (totaalprijs)
Een antieke Oost-Europese icoon, waarschijnlijk Griekenland. Afbeelding van Aartsengel Michael met zieke man. (W:27 x H:34 cm)
Verkocht: € 813 (totaalprijs)

Interesse om Religieuze & Spirituele kunst te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.