Verras me

Religieuze & Spirituele kunst kopen & verkopen bij Flanders Auctions


Over de jaren heen heeft Flanders Auctions bewezen een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van Spirituele en Religieuze kunst. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, monstransen, kruiswegen, tabernakels, kruisbeelden en kerkkandelaars aan.  

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.000,00 euro
• Een groot beeld 'Madonna met Kind', vermoedelijk Brabants en gemaakt in de 17e eeuw, verkocht voor 6.250,00 euro
• Verschillende monstransen, kelken en andere religieuze artikelen. 

Komende veiling


RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 
Schattingsprijs: € 250 - 350
RELIGIEUS
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 
Schattingsprijs: € 200 - 300
RELIGIEUS
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 
Schattingsprijs: € 300 - 500
RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 100 - 200
RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
RELIGIEUS
Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.
Schattingsprijs: € 100 - 200
RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 
Schattingsprijs: € 200 - 300
RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 
Schattingsprijs: € 80 - 120
RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw
Schattingsprijs: € 100 - 200
RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 
Schattingsprijs: € 150 - 250

Behaalde resultaten


RELIGIEUS
Een samengestelde collectie van 5 altaarschellen, gemaakt uit verschillende soorten metaal. (H:15cm)
Verkocht: € 813 (totaalprijs)
RELIGIEUS
Een zilveren kelk gemaakt in neogotische stijl met gravures en gewijd te Brugge, 1901.
Verkocht: € 1.063 (totaalprijs)
RELIGIEUS
Vic GENTILS (1919-1997) 'Kruisafname van Christus' een wandtapijt. 94/100. (W: 141 x H: 189 cm)
Verkocht: € 500 (totaalprijs)
RELIGIEUS
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Verkocht: € 688 (totaalprijs)

Interesse om Religieuze & Spirituele kunst te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.