Verras me

Religieuze & Spirituele kunst kopen & verkopen bij Flanders Auctions


Over de jaren heen heeft Flanders Auctions bewezen een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van Spirituele en Religieuze kunst. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, monstransen, kruiswegen, tabernakels, kruisbeelden en kerkkandelaars aan.  

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.000,00 euro
• Een groot beeld 'Madonna met Kind', vermoedelijk Brabants en gemaakt in de 17e eeuw, verkocht voor 6.250,00 euro
• Verschillende monstransen, kelken en andere religieuze artikelen. 

Komende veiling


RELIGIEUS
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
RELIGIEUS
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
RELIGIEUS
Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
RELIGIEUS
Een theca met relikwie voor de Kribbe van Jezus Christus, DNJC, in een messing relikwiehouder. (W:9,5 x H:13 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
RELIGIEUS
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900. (D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
RELIGIEUS
Een reliekenkruis met 5 relikwieën en het originele document, Domini Nostri Jesu Christi. (W:9 x H:15 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
RELIGIEUS
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
RELIGIEUS
Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
RELIGIEUS
Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
RELIGIEUS
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
RELIGIEUS
Een modernistisch tabernakel met repousse afbeelding van Jezus Christus. (L:30 x W:45 x H:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten


RELIGIEUS
Twee verzegelde theca's met relikwieën van S. Josep. Calasanctii and Ursulae, Ferdinandi and Placidi M. (W:3 x H:3,5 cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
RELIGIEUS
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.
Verkocht: € 3.000 (totaalprijs)
RELIGIEUS
Een collectie van 5 kerkkandelaars met 5 of 7 armen, versierd met acanthusbladen, neogotische stijl.
Verkocht: € 275 (totaalprijs)
RELIGIEUS
Een paar misampullen op een serveerschaal in massief zilver om water en wijn in de kelk te serveren tijdens de misviering. Delhe
Verkocht: € 625 (totaalprijs)

Interesse om Religieuze & Spirituele kunst te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.