Religieuze & Spirituele kunst kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Over de jaren heen heeft Flanders Auctions bewezen een betrouwbare partner te zijn in de verkoop van Spirituele en Religieuze kunst. Onze Experts hebben sterke relaties uitgebouwd aan zowel de zijde van de inbrengers, als de zijde van de verkopers. Flanders Auctions biedt onder andere kelken, monstransen, kruiswegen, tabernakels, kruisbeelden en kerkkandelaars aan.

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725, verkocht voor 13.000,00 euro
• Een groot beeld 'Madonna met Kind', vermoedelijk Brabants en gemaakt in de 17e eeuw, verkocht voor 6.250,00 euro
• Verschillende monstransen, kelken en andere religieuze artikelen.

Behaalde resultaten

Een paar zeven-armige kandelaars gemaakt uit brons met cabuchons in neogotische stijl. (24 x 71 x 67cm)
Verkocht: € 1.188 (totaalprijs)
Een ciborie gemaakt uit verguld zilver, gemerkt VF800 (H:26,5cm)
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Een antiek Oost-Europees Icoon. 19de eeuw. (W: 31 x H: 35 cm)
Verkocht: € 325 (totaalprijs)
Een antieke koormantel / koorkap afgewerkt met goudbrokaat (H:120 cm)
Verkocht: € 1.000 (totaalprijs)

Interesse om Religieuze & Spirituele kunst te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na, upload foto's en we nemen zo snel mogelijk contact op.