Aziatische kunst verkopen en kopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld zijn er meer Chinese vazen per inwoner dan in België. En net daarom is Aziatische kunst een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je Aziatische kunst te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel Chinese porseleinen vazen, sculpturen, schilderijen en Aziatische kasten aan uit de verschillende dynastieën.

Recente succesverkopen zijn inclusief een uitzonderlijk Chinees kunstwerk, geschilderd op zijde met een landschap en onsterfelijken (10.625,00 euro). een beeld van een Oosterse dame met Sheng instrument in 18 karaat goud (10.000,00 euro) en een koppel uitzonderlijke vazen aan de prijs van 10.000,00 euro.

Komende veiling

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee Chinese vazen, decor van dames en spelende kinderen in de tuin.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Chinese vaas met turquoise grond decor, Qianlong merk. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een paar vazen met Chinoiserie decor, Europees porselein. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Twee Chinese verguld metaal en email Boedhist altaar ornamenten. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Twee Chinese stoelen, gepatineerd hout met decor van Foo leeuwen en bloemen. 19de/20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Chinese hoedensteun met 'Scrolling Lotus', blauw-wit decor. 18de/19de eeuw.
Schattingsprijs: € 80 - 120

Behaalde resultaten

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met mythologische figuren. (58 x 22 cm)
Verkocht: € 5.250 (totaalprijs)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Verkocht: € 175 (totaalprijs)
Een paar Chinese vazen met turquoise basis reliëfdecor van antiquiteiten en symbolen van geluk. 19de eeuw. (H:60 x D:22,5 cm)
Verkocht: € 5.625 (totaalprijs)
Een Guanyin op een lotusbloem, gepatineerd brons afgewerkt met champslevé email. (L: 35 x W: 42 x H: 68 cm)
Verkocht: € 2.750 (totaalprijs)
Een collectie van 9 Chinese en Japanse borden met Imari decor.  (D:45 cm)
Verkocht: € 213 (totaalprijs)
Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw. (H:42cm)
Verkocht: € 850 (totaalprijs)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames. (H:57,5cm)
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
Een Chinese vaas met decor van hofdames en kinderen. 19de/20ste eeuw.
Verkocht: € 1.250 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Aziatische kunst te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.