Aziatische kunst verkopen en kopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld zijn er meer Chinese vazen per inwoner dan in België. En net daarom is Aziatische kunst een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je Aziatische kunst te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel Chinese porseleinen vazen, sculpturen, schilderijen en Aziatische kasten aan uit de verschillende dynastieën.

Recente succesverkopen zijn inclusief een uitzonderlijk Chinees kunstwerk, geschilderd op zijde met een landschap en onsterfelijken (10.625,00 euro). een beeld van een Oosterse dame met Sheng instrument in 18 karaat goud (10.000,00 euro) en een koppel uitzonderlijke vazen aan de prijs van 10.000,00 euro.

Komende veiling

Een Chinese rood en gouden schaal met relief en bloemendecor. 18de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Chinese Imari schaal. 18de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Chinees Famille Verte sierbord, Kangxi periode. Bijgevoegd een Samson sierbord.
Schattingsprijs: € 600 - 800

Behaalde resultaten

Drie Oosterse staanders, gesculpteerd hout. 20ste eeuw. (H:71 x D:30 cm)
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
Een antieke Jade groene gemberpot. (H:19 x D:21 cm)
Verkocht: € 438 (totaalprijs)
Een collectie van 2 schalen gemaakt uit Chinees porselein met handgeschilderd decor. 19de/20ste eeuw.
Verkocht: € 63 (totaalprijs)
Een Oosters instrument 'Dan Tranh' met parelmoer inlegwerk. Tweede helft van de 20ste eeuw. (D:25 x W:113 x H:15 cm)
Verkocht: € 688 (totaalprijs)
Een houtgesculpteerde Boeddha zittend op een lotusbloem, verguld.  (H:28 cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
Een grote siervaas gemaakt uit Japans porselein, versierd met bloesems. 19de/20ste eeuw.
Verkocht: € 1.125 (totaalprijs)
Een kleine Chinese borstel pot, decor van kinderen in een parade, Qianlong merk. (H:12,5 x D:7,5 cm)
Verkocht: € 325 (totaalprijs)
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor van landschappen. 19de/20ste eeuw.
Verkocht: € 400 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Aziatische kunst te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.