Aziatische kunst verkopen en kopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld zijn er meer Chinese vazen per inwoner dan in België. En net daarom is Aziatische kunst een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je Aziatische kunst te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel Chinese porseleinen vazen, sculpturen, schilderijen en Aziatische kasten aan uit de verschillende dynastieën.

Recente succesverkopen zijn inclusief een uitzonderlijk Chinees kunstwerk, geschilderd op zijde met een landschap en onsterfelijken (10.625,00 euro). een beeld van een Oosterse dame met Sheng instrument in 18 karaat goud (10.000,00 euro) en een koppel uitzonderlijke vazen aan de prijs van 10.000,00 euro.

Komende veiling

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200

Behaalde resultaten

Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en gedecoreerd met rozen en vleermuizen. 19de eeuw.
Verkocht: € 425 (totaalprijs)
Een paar opengewerkte cloisonné vazen, gemaakt uit brons en email.
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
Een collectie van 2 paar cloisonné vazen.
Verkocht: € 75 (totaalprijs)
Een Chinese vaas met handgeschilderd decor van hofdames. (57 x 23 cm)
Verkocht: € 400 (totaalprijs)
Een collectie van 2 sokkels in Chinees hardhout, waarvan een gesculpteerd als olifant en de andere met een marmer blad
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Paar Cloisonné vazen
Verkocht: € 188 (totaalprijs)
Een borstelpot gemaakt uit brons en versierd met Mythologsiche figuren, kraanvogels en een bonsai boom. (H:25cm)
Verkocht: € 125 (totaalprijs)
Oosterse Wierookpot
Verkocht: € 50 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Aziatische kunst te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.