Aziatische kunst verkopen en kopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld zijn er meer Chinese vazen per inwoner dan in België. En net daarom is Aziatische kunst een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je Aziatische kunst te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel Chinese porseleinen vazen, sculpturen, schilderijen en Aziatische kasten aan uit de verschillende dynastieën.

Recente succesverkopen zijn inclusief een uitzonderlijk Chinees kunstwerk, geschilderd op zijde met een landschap en onsterfelijken (10.625,00 euro). een beeld van een Oosterse dame met Sheng instrument in 18 karaat goud (10.000,00 euro) en een koppel uitzonderlijke vazen aan de prijs van 10.000,00 euro.

Komende veiling

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een Chinese vaas en een dekselvaas, met decor van fauna en flora en hofdames. 19de/20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een grote Chinese gesculpteerd agaat, versierd met wijzen. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer.  (L:40 x W:40 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
Een Chinese vaas, Nanking steengoed met blauw-wit decor. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese vaas versierd met decor van hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een Chinese dekselpot 'Famille Verte' met decor van Kraanvogels en schildpadden. 19de/20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250

Behaalde resultaten

Een Chinese vaas met Kanton decor. 20ste eeuw. (H: 46 x D: 21 cm)
Verkocht: € 125 (totaalprijs)
Een groot Chinees sierbord versierd met blauw-wit decor van draken. 20ste eeuw.
Verkocht: € 375 (totaalprijs)
Een Chinees porseleinen plaquette met voorstelling van rotsen en een tempel. (55 x 32 cm)
Verkocht: € 1.250 (totaalprijs)
Een Chinees porseleinen vaas met decor van spelende kinderen, 19de eeuw.
Verkocht: € 1.625 (totaalprijs)
Een Chinese Famille Rose vaas omgebouwd tot tafellamp. 19de/20ste eeuw. (W: 24 x H: 45 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Een collectie van 2 paar Foo honden, gemaakt uit Chinees porselein.
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Een paar zeshoekige Chinese vazen gemaakt uit porselein (18 x 22 x 46 cm)
Verkocht: € 750 (totaalprijs)
Een collectie bijzettafels 'cigogne' gemaakt uit hardhout en ingelegd met parelmoer (35 x 51 x 66 cm)
Verkocht: € 325 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Aziatische kunst te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.