Catalogus komende veiling

Op deze pagina vind je het huidige aanbod voor onze veilingen.

Woensdag 19 juni 2024 - 13u00 - Loten 1 t.e.m. 354
Donderdag 20 juni 2024 - 13u00 - Loten 355 t.e.m. 715

715 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

Lot 646 Een antieke kelk, lepel en pateen, vermeil en verguld messing. 17de/18de eeuw. (H:20,5 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

Lot 232 Viner
Lot 232 Viner's Ltd. een 4-delig koffie- en theeservies, Sheffield, England, 1936. Art Deco. 1,631 kg. (L:10,5 x W:19 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

Lot 213 Wiskemann en Metal-Blanc, een collectie tafelaccesoires gemaakt uit verzilverd metaal. (L:36 x W:55 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 324 Château Franc Maillet Pomerol, 1983, 8 flessen, Château Gaudet Le Franc, Grace Dieu, 1979, 14 flessen.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 353 Een broche, Herlaldiek voor het
Lot 353 Een broche, Herlaldiek voor het 'Kasteel van Ingelmunster', 18kt geel goud. (W:6,3 x H:5,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

Lot 651 Pierre-Henry FAVIER (1809-c.1870) een paar wijn en water misampullen, zilver. Frankrijk, 950/1000. 501g. (L:16,5 x W:27,5 x H:14

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 346 Een antieke landmeterskaart en twee
Lot 346 Een antieke landmeterskaart en twee 'Heerlijkheden van Picquenij', Ingelmunster, 18de eeuw. (W:42 x H:33 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 063 Een aantrekkelijke luchter met paars en wit glas, verzilverd messing. 20ste eeuw. (H:105 x D:63 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 669 Vandenhoute, Anderlecht, een eeuwig licht, brons, Art Deco. (L:36 x W:40 x H:131 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 286 Val Saint Lambert,
Lot 286 Val Saint Lambert, 'Gevaert', 31 kristallen glazen. (H:18,8 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 424 Dame met een hert en twee duiven, gepatineerd kunstbrons op Portoro marmer, Art Deco. (L:21 x W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 332 Een paar decoratieve en handgeschilderde deuren, India, Circa 1800. (W:98 x H:180 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 670 Vandenhoute Emile, Anderlecht, ene zilver ciborie. 900/1000. 1,333kg. (H:33,5 x D:15 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

Lot 071 Een grote plafondlamp, 'Sac à Perles', brons en glas. (H:40 x D:91 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 001 Een bureautafel, hout gemonteerd met leder en brons in Lodewijk XV stijl. (L:75 x W:160 x H:77 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 006 Een kleerhanger en paraplustaander, marqueterie inleg en gedraaid hout, Art Nouveau. Circa 1900.  (L:29 x W:138 x H:236 cm)

Schattingsprijs:
€ 500 - 800

Lot 650 Een zilver en vermeil miskelk, Frankrijk, 1819-1838. 950/1000. 464g. (H:30 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

Lot 427 Vijf figuren, gepatineerd brons. 5/7, onleesbaar getekend. 1996. (L:8 x W:24 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 554 Een paar decoratieve Marine schilderijtjes, olie op paneel. Getekend
Lot 554 Een paar decoratieve Marine schilderijtjes, olie op paneel. Getekend 'Douyce D'. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 301 Lalique France,
Lot 301 Lalique France, 'Poisson Demoiselle', een collectie van 5 vissen. (L:4 x W:7 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 302 Lalique France,
Lot 302 Lalique France, 'Poisson Demoiselle' een collectie van 5 vissen. (L:4 x W:7 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 289 Val Saint Lambert, een collectie van 33 witte kristallen glazen en een tafelbel. (H:19 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 555 Twee decoratieve schilderijen
Lot 555 Twee decoratieve schilderijen 'Schaapsherder' en Jachttrofeën'. (W:120 x H:60 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 306 Bernard De Montfaucon, L
Lot 306 Bernard De Montfaucon, L'Antiquité Expliquée et representée en figures, Tome Second. 1722. (W:28 x H:40 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 181 Vijf Oosterse, handgeknoopte tapijten. (L:155 x W:118 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 551 Een decoratief schilderij
Lot 551 Een decoratief schilderij 'De Komeeren', olie op papier. Onleesbaar getekend. (W:25,5 x H:34 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 352 Twee Livreiknopen met heraldiek voor Ingelmunster, een Camée, Armaband, Broche en Snuiffles; (H:6,8 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 165 Twee Oosterse handgeknoopte kelim
Lot 165 Twee Oosterse handgeknoopte kelim's, Turkije en Persië. (L:263 x W:130 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 298 Lalique France,
Lot 298 Lalique France, 'Lampe Lotus' een paar tafellampen. (H:24 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 700 - 900

Lot 198 Een paar muursokkels, twee mandjes op hoge voet, polychroom porslein, Duitsland. 19de eeuw.  (L:27 x W:31 x H:47 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 059 Een antieke stoel, Italiaanse Renaissance, 18de eeuw. (L:48 x W:54 x H:128 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 341 Een Historische Scène
Lot 341 Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw (W:318 x H:137 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

Lot 423 Luca MADRASSI (1848-1919)
Lot 423 Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Kus' (L:36 x W:26 x H:46 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 030 Een grote spiegel, gesculpteerd en gepatineerd hout in Lodewijk XVI stijl. Circa 1920. (W:123 x H:197 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 099 Norman FOSTER (1935) 'Nomos' voor Tecno (L:76 x W:173 x H:75 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 559 Vlaamse School,
Lot 559 Vlaamse School, 'Heilige Augustinus met staf en putto', olie op doek. 18de eeuw. (W:60 x H:75 cm)

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

715 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

Woensdag 19 juni 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)
Woensdag 11 september 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)

Klik hier voor de catalogus.

De kijkdagen voor de eerstvolgende veiling staan gepland van vrijdag 14  t.e.m. maandag 17 juni 2024, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.