Verras me

Catalogus komende veiling


Op deze pagina vind je het huidige aanbod voor onze veilingen.
Wil je zelf stukken verkopen bij Flanders Auctions? Contacteer ons sales team vandaag.

Woensdag 19 juni 2024 - 13u00
Kunst, antiek en design

De catalogus voor juni is in opmaak. Nieuwe loten worden dagelijks toegevoegd.
 



134 resultaten

Veiling
Categoriëen
Artiesten
Varia

 Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.
Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.
Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Walter DE BUCK (1934-2014) 'Sculptuur' 1956.
Walter DE BUCK (1934-2014) 'Sculptuur' 1956.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Christofle, 'Gallia', een koffie- en theeservies, bijgevoegd serveeraccesoires.
Christofle, 'Gallia', een koffie- en theeservies, bijgevoegd serveeraccesoires.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons.
Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons.

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw.
Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.
Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm.
Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.
Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Jacques GAUTHERIN (1929-1997) 'Blandan'
Jacques GAUTHERIN (1929-1997) 'Blandan'

Schattingsprijs:
€ 1.800 - 2.200

 Léon PILET (1840-1916) 'Terugkeer van de Oogst'
Léon PILET (1840-1916) 'Terugkeer van de Oogst'

Schattingsprijs:
€ 1.200 - 1.800

 Normann Copenhagen, een Ottoman - 'Hyg footstool'
Normann Copenhagen, een Ottoman - 'Hyg footstool'

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een decoratieve 'Blackamoor' staande lamp, gepatineerde kunsthars. Italië, 20ste eeuw.
Een decoratieve 'Blackamoor' staande lamp, gepatineerde kunsthars. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Belgo Chrome, een paar etagères met verlichting. Circa 1980.
Belgo Chrome, een paar etagères met verlichting. Circa 1980.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.
Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'
Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.
Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, Schepen' 6 schilderijen.
Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, Schepen' 6 schilderijen.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.
Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Yves LOHE (1947) 'Dansers'.
Yves LOHE (1947) 'Dansers'.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een antieke 'Punch Bowl' met glazen, geëtst kristal.
Een antieke 'Punch Bowl' met glazen, geëtst kristal.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Jacques MONIQUET (XX-XXI) 'Schaal' voor Cheret.
Jacques MONIQUET (XX-XXI) 'Schaal' voor Cheret.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Bruno GECCHELIN (1939) 'Gong Tafellamp'.
Bruno GECCHELIN (1939) 'Gong Tafellamp'.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Georges MATHIAS (XX-XXI) 'Tafellamp'.
Georges MATHIAS (XX-XXI) 'Tafellamp'.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Val Saint Lambert, twee vazen en een schaal.
Val Saint Lambert, twee vazen en een schaal.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900.
Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Robert VAN DER EYCKEN (1933) 'Figuur'.
Robert VAN DER EYCKEN (1933) 'Figuur'.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Frank LIGTELIJN (1933-1996) 'Globe' voor Raak. Circa 1961.
Frank LIGTELIJN (1933-1996) 'Globe' voor Raak. Circa 1961.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Raak 'Droomeiland' een tafellamp.
Raak 'Droomeiland' een tafellamp.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.
Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.
Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Clovis-Edmond MASSON (1838-1913) 'Leeuwin met haas'.
Clovis-Edmond MASSON (1838-1913) 'Leeuwin met haas'.

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips.
Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Heilige Gerardus van Majella met een draak, een beeld, polychroom gips.
Heilige Gerardus van Majella met een draak, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips.
Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.
Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

134 resultaten


FAQ / Vaak gestelde vragen


Woensdag 19 juni 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)
Woensdag 11 september 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)

Klik hier voor de catalogus.

Bieden op je favoriete stuk kan ofwel door het aanmaken van een account op onze pagina en een schriftelijk bod na te laten, door een telefonische lijn te reserveren of door te bieden via één van de online biedplatformen (Invaluable, Drouot, The Saleroom, LotTissimo en LiveAuctioneers). Via de pagina 'Kopen' vind je alle antwoorden op de meest gestelde vragen.

Welkom bij Flanders Auctions! Contacteer ons gerust telefonisch of per mail voor meer informatie: info@flandersauctions.be of via +32 50 39 00 84. Ons voltallige team van specialisten, experts en medewerkers staat klaar en begeleidt jou graag bij de verkoop van jouw stukken.

De kijkdagen voor de eerstvolgende veiling staan gepland van vrijdag 14  t.e.m. maandag 17 juni 2024, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.