Roger BRACKE (1913-1993) een vergulde buste gemaakt uit plaaster.

Hamerprijs: € 150

Roger BRACKE (1913-1993) een vergulde buste gemaakt uit plaaster. Afmetingen sokkel: 8 x 13 x 13 cm. Totale hoogte: 36 cm.

18 x 16 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

326

9409

Gilbert VERBEKE & Antoon NOSEDA een beeld van Madonna met kind gemaakt uit geglazuurd Vlaams Aardewerk

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een schenkkan in de vorm van een steenbok.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar met brons gemonteerde faience vazen gemerkt J. Fischer Budapest, Hongarije.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes, gemerkt Foley China Windsor.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '12 figuren' gemaakt uit geglazuurde keramiek door Amphora.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een stel van 2 'Biot' potten gemaakt uit geglazuurd aardewerk, Frankrijk.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vaas gemaakt uit Delftse faience met blauw-wit decor.

Schattingsprijs: € 80 - 120