terug naar catalogus Terug naar account
Louis TIMMERMANS (1846-1910) 'Marine'. Olie op paneel (27 x 20,5 cm)

Hamerprijs: € 340

Louis TIMMERMANS (1846-1910) 'Marine' olie op paneel

Geschiedenis: Met een certificaat van Galerie Robert Finck te Brussel, gedateerd 1973.

27 cm

20,5 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

638

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Louis TIMMERMANS (1846-1910)
Louis TIMMERMANS (1846-1910)
Louis TIMMERMANS (1846-1910)
Louis TIMMERMANS (1846-1910)
Louis TIMMERMANS (1846-1910)
Louis TIMMERMANS (1846-1910)
Louis TIMMERMANS (1846-1910)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italiƫ.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen