Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D'artiste. (76 x 54 cm)

Hamerprijs: € 150

Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D'artiste.

Leonor FINI (1907-1996)

76 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

635

9960

Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D

Shiro WAKE (1925-1988) Portret van een Magojiro masker, een mid-century schilderij, olie op doek. (21 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Onleesbaar gesigneerd, 'Abstract' een mixed media op doek. (46 x 55 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KAMAGURKA (1956) 'Slaaphouding verklapt hoe gelukkig koppel is' een tekening, pen op papier. (21 x 16 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jacques COURTOIS (1621-1676) Een pendant schilderij van een vechtscène met paarden (24 x 21 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

François PYCKE (1890-1960) 'Place de L'Ecluse à Gand, Jour de marché', Een ets. 1/100. 1917. (70 x 57 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Fons BREEKELMANS (XX) 'De Bushalte' een geschilderde deur. Olie op paneel. 2000. (46 x 77 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250