terug naar catalogus Terug naar account
Jef LAMBEAUX (1852-1908) Een buste gemaakt uit gips

Hamerprijs: € 100

Jef LAMBEAUX (1852-1908) Een buste gemaakt uit gips. Gemerkt.

Lengte

24 cm

41 cm

56 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

478

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een collectie van 2 zilveren ciborie

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.