Georges MATHIAS (XX) Een paar tafellampen met afbeeldingen van uilen

Hamerprijs: € 550

Georges MATHIAS (XX) Een paar tafellampen met afbeeldingen van uilen, gemerkt Design Maho 53/125. Verguld met 23kt goud.

10 x 20 x 76 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

846

9739

Een wandlicht gemaakt uit gelijmd glas, gemaakt door Pia Manu.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een art-deco luchter gemaakt uit brons gemonteerd met pâte-de-verre lampkappen en gemerkt Loti, Nancy.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp gemaakt voor Phiilips.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Louis Christian KALFF (1897-1976) Een tafellamp gemaakt voor Philips.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een marmer tafellamp met lampenvoet in de vorm van een sokkel.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een decoratieve luchter met gekleurd glas gemaakt in Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar decoratieve tafellampen gemaakt uit metaal 'Retour D'Egypte', Periode 1970-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600