terug naar catalogus Terug naar account
FAGOTTO (XIX-XX) een beeld gemaakt uit terracotta van 2 leeuwinnen.

Hamerprijs: € 140

Lengte

21 cm

37 cm

28 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

463

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italiƫ.