Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een paar asbakken, gemerkt Perignem.

Hamerprijs: € 20

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)

12,5 x 15 x 7,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 25

Lot nummer

921

9454

Meer van deze artiest

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Levensboom' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Grote flesvaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem in Beernem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en gemerkt Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een mid-century hallamp gemaakt uit plexi, gemerkt Rolly, Italie, 1972.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een mid-century boekenkast gemaakt uit travertin in de stijl van Willy BALLEZ (XX).

Een wandlicht gemaakt uit gelijmd glas, gemaakt door Pia Manu.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century spiegel gemaakt door Deknudt.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar tafellampen in de vorm van een arend gemaakt uit verguld brons in Hollywood Regencystijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een wastafel gemaakt uit geglazuurde keramiek in 2 delen en gemaakt door Perignem

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een salontafel gemaakt uit geglazuurde keramiek op een chrome onderstel en gemerkt Perignem.