Een tafellamp gemaakt uit brons met putti. Tweede helft 20ste eeuw.

Hamerprijs: € 100

17 x 17 x 85 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

414

9776

Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas in de stijl van en gemerkt Gallé

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een marmer tafellamp met lampenvoet in de vorm van een sokkel.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een wandlicht gemaakt uit gelijmd glas, gemaakt door Pia Manu.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een lucher gemaakt uit brons en versierd met engelen, afgewerkt met een kristallen schaal gemaakt door Val Saint Lambert

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve luchter met gekleurd glas gemaakt in Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt 'Le Verre Francais',

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een decoratieve luchter gemaakt uit messing en glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250