terug naar catalogus Terug naar account
Een schaal versierd met cloisonné brons en handgeschilderd porselein. Waarschijnlijk Sèvres, 19de eeuw.

Hamerprijs: € 600

Een schaal versierd met cloisonné brons en handgeschilderd porselein. Waarschijnlijk een sèvres plaquette, gemerkt 'Femme assise amour debout cage', 19de eeuw.

Conditie: Restauratie aan porselein.

Lengte

4 cm

24 cm

37,5 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

1016

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een collectie van 2 zilveren ciborie

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar kleine vazen gemaakt uit Kutani steengoed, gemaakt in Japan.