Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt DJS, D J Silver Repairs, 1966

Hamerprijs: € 200

12 x 15 x 29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

740

9146

Een paar karyatide kandelaars gemaakt uit gepatineerd brons, Empire Stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een collectie van 3 tuinvazen gemaakt uit gietijzer, bestaande uit een paar en een enkele vaas.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een handgeschilderd ei op een basis, gemaakt uit hout. Gemerkt Stiva Goriachij. Gemaakt in Rusland.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud.

Schattingsprijs: € 1.500 - 1.600

Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer met afbeelding van een putto.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salvador DALI (1904-1989) een gesigneerde gitaar daterend 1971.

Schattingsprijs: € 60.000 - 80.000

Een antiek fragment van een wandtapijt met bijbels onderwerp. Gemaakt in Vlaanderen

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een vierkante tuinvaas gemaakt uit gietijzer.

Schattingsprijs: € 200 - 300