Een paar kandelaars gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl.

Hamerprijs: € 100

Een paar kandelaars gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire periode. Eerste helft 19de eeuw.

26 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

239

9171

Een paar kandelaars gemaakt uit brons in empire stijl, waarschijnlijk barbedienne

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kruisbeeld gemaakt uit verzilverd metaal en versierd met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een gesigneerde foto door Pete Best, de eerste drummer van The Beatles. Gefotografeerd door Richard Matthews

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtgesculpteerde voet van een kandelaar, periode 1800.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar cassolettes gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, afgewerkt met zwanen.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar uitzonderlijke paspoppen in originele kledij.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antieke cave-à-liqueur versierd met parelmoer en koper inlegwerk, karaffen gemaakt door Baccarat.

Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos.

Schattingsprijs: € 50 - 100