terug naar catalogus Terug naar account
Een paar kandelaars gemaakt uit brons en gemerkt 'L'imperatrice Deugenie 1862'.

Hamerprijs: € 160

Lengte

15 cm

15 cm

59 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

709

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Een paar kandelaars gemaakt uit brons en gemerkt

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een collectie van 2 zilveren ciborie