terug naar catalogus Terug naar account
Een paar Japanse Kutani vazen, gemonteerd met brons.

Hamerprijs: € 110

Een paar Japanse Kutani vazen, gemonteerd met brons. 19de/20ste eeuw.

44 cm

15 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

48

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Jacques COURTOIS (1621-1676)(attr.) Een Pendent schilderij van een vechtscène met paarden

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar kleine vazen gemaakt uit Kutani steengoed, gemaakt in Japan.