Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met bronzen kinderen.

Hamerprijs: € 550

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met bronzen kinderen. Periode 1900.

17 x 21 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

244

9684

Een uitzonderlijke 'Slope desk' in William IV stijl en gemaakt in Engeland, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar kandelaars gemaakt uit brons in empire stijl, waarschijnlijk barbedienne

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schaal gemaakt uit albast met figuren van vogels.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 5 'lithograaf drukstenen'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke houtgesculpteerde voet van een kandelaar, periode 1800.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kandelaar gemaakt uit opengewerkt brons

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antiek 'Topping Tool' gemaakt uit messing en staal, gebruikt door uurwerkmakers.

Schattingsprijs: € 150 - 250