terug naar catalogus Terug naar account
Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux.

Hamerprijs: € 260

Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux. Met origineel certificaat en spiegel. 1994.

26 cm

21 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

345

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Thaise boedha's gemaakt uit brons.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.