terug naar catalogus Terug naar account
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux

Hamerprijs: € 150

27 cm

19 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

333

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Thaise boedha's gemaakt uit brons.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Jacques COURTOIS (1621-1676)(attr.) Een Pendent schilderij van een vechtscène met paarden

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.