Verras me
terug naar catalogus Terug naar account
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.

Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.

Dit stuk werd verkocht op 17.11.2021
Hamerprijs: € 80

Omschrijving van het lot


Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: restauraties.

Product details
Titel

Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.

Hoogte

60 cm

Diameter

24 cm

Veilingsdatum

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

74

Condition Report


Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet
- Lorem ipsum doloris sit amet
- Lorem ipsum doloris sit amet

Detailfoto's


Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?


Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonn├ę email en cabochons

Een Greep Uit Ons Aanbod

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) Een collectie van 9 plaquettes met wapenschilden van de 9 provincies voor Amphora.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.