Een geglazuurde terracotta wapenschild 'De Leeuw van Brugge', gemerkt Karel.

Hamerprijs: € 170

6 x 40 x 48 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

315

9440

Een geglazuurde terracotta wapenschild

Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote kruik gemaakt uit Duits Grès steengoed, met blauw geglazuurd decor.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een lampetstel in art nouveaustijl met blauw glazuur en versierd met meeuwen. Gemerkt Sarreguemines.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes, gemerkt Foley China Windsor.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een plaquette gemaakt uit geglazuurde keramiek voor de SP, socialistische partij.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een collectie van 7 Wekara Sgraffito vazen. Duitsland, periode 1950.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een vaas gemaakt uit Delftse faience met blauw-wit decor.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl in Hasselt.

Schattingsprijs: € 300 - 500