Een collectie van 4 stuks geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert

Hamerprijs: € 120

Conditie: schilfers.

30 cm

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

368

9184

GLASWERK
Een schaal gemaakt uit kristal met geëtste bonsai bomen, en gemerkt Val Saint Lambert' '94/101/125' (H:18,5cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een collectie van 2 schalen in geslepen kristal en gemaakt door Val Saint Lambert.

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Een collectie van 5 stuks Val Saint Lambert schalen en vazen, gemaakt uit geslepen kristal. (H:27cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Samuel J. HERMAN (1936) en Louis LELOUP (XX) een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:29,5cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een vaas versierd met vissen gemaakt uit satijnglas. Art deco periode (H:22cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Een collectie van 7 presse papiers gemaakt in Murano en versierd met abstracte glaskunst. (H:7,5cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
André DELATTE (c.1887-1953) Een art nouveau siervaas, gemaakt in Nancy (H:24cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

GLASWERK
Een grote schaal gemaakt uit kristal en gemerkt 'Daum Nancy France' (H:7cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250