terug naar catalogus Terug naar account
Een collectie van 3 groepen Sitzendorf porselein met kinderen.

Hamerprijs: € 170

Een collectie van 3 groepen Sitzendorf porselein met kinderen. Onderaan gemerkt.

Lengte

8 cm

12 cm

15 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

448

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Thaise boedha's gemaakt uit brons.