Een collectie van 2 enkelzijdige speculaasplanken.

Hamerprijs: € 130

15 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

957

9258

Een helm voor de Marokkaanse brandweer tijdens de Franse periode (1912-1956). (H:16cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een tafel middenstuk gemaakt uit gepatineerd brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. (H:27cm)

Schattingsprijs: € 500 - 600

Een documentenkoffer gemaakt in Oosterse stijl, afgewerkt met metaal en ingelegd met parelmoer. (H:10cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke waaier met middeleeuws romantisch tafereel, gemaakt uit zijde. (H:35cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een 5-delige telescoop gemaakt door James Lennie voor Lennie Optician in Edinburgh

Schattingsprijs: € 150 - 250

Edward William WYON (1811-1885) Een plaquette gemaakt uit marmer met een bronzen munt.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 3 decoratieve kamer- of tafelschermen. (H:41cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer met afbeelding van een putto. (H:84cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500