Een buste van Voltaire gemaakt uit brons. 19de eeuw.

Hamerprijs: € 280

12 x 14 x 22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

444

9575

Henri Honoré PLÉ (1853-1922) 'Man met honden' een groot bronzen beeld op draaisokkel.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze Garan

Schattingsprijs: € 100 - 200

Naar CLODION (1738-1814) 'Drie Putti' een bronzen beeld, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider'

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Louis KLEY (1833-1911) 'Gemaskerd Theater' een paar verzilverde bronzen beeldjes gemonteerd op mamer basis.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Paul PHILIPPE (1870-1930) 'Reveil' een art deco beeld gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een beeld van twee paarden, gemonteerd op een basis gemaakt uit marmer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 2 moderne kunstwerken gemaakt uit brons. Christia Puell for PAOR S.A. & Yves LOHE.

Schattingsprijs: € 80 - 120