terug naar catalogus Terug naar account
Een buste van een haan, gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France

Hamerprijs: € 120

Een buste van een haan, gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France. 20ste eeuw.

Lengte

8 cm

17 cm

18 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

355

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een collectie van 2 zilveren ciborie

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonn├ę email en cabochons