terug naar catalogus Terug naar account
Een bronzen beeld van een olifant en leeuw, staande op een marmer basis

Hamerprijs: € 100

Een bronzen beeld van een olifant en leeuw, staande op een marmer basis. 19de eeuw.

conditie: Leeuw is los.

Lengte

14,5 cm

34 cm

22 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

441

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Jacques COURTOIS (1621-1676)(attr.) Een Pendent schilderij van een vechtscène met paarden