terug naar catalogus Terug naar account
een bloemenschilderij, olie op doek, en gesigneerd 'Flore Vindevogel Geleedts' (attr.) (45 x 30 cm)

Hamerprijs: € 140

Een bloemenschilderij 'Les Bluets', olie op doek, en gesigneerd 'Flore Vindevogel Geleedts' (attr.)

45 cm

30 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

550

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

een bloemenschilderij, olie op doek, en gesigneerd

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonn├ę email en cabochons