terug naar catalogus Terug naar account
Een beeld van een windhond gemaakt uit kunstbrons. Onleesbaar gesigneerd.

Hamerprijs: € 60

Lengte

12 cm

21 cm

27 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

437

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italiƫ.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Thaise boedha's gemaakt uit brons.