Een antieke Cave-à-liqueur gemaakt hout ingelegd met koper en met glazen en karaffen.

Hamerprijs: € 220

22 x 30 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

936

9897

Een miniatuur koets gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3

Schattingsprijs: € 100 - 200

Raoul DUFY (1877-1953) 'Originele poster ' voor een tentoonstelling in de Gallerie Dina Vierny, 36 Rue Jacob, Paris.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schaal gemaakt uit albast met figuren van vogels.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verzilverd bestek bestaande uit 103 delen en gemerkt Vanstahl.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud.

Schattingsprijs: € 1.500 - 1.600

Een wandtapijt 'De Jacht' ingekaderd in een houten frame

Schattingsprijs: € 100 - 200