Auguste RODIN (1840-1917) 'Suzon', een bronzen buste. Tweede helft 20ste eeuw.

Hamerprijs: € 1.600

16 x 16 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

421

9278

Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David le vainquer' een bronzen beeld van 'David en Goliath' gemerkt Barbedienne

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Ion MANDRESCU (1954) een uitzondelijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet.

Hannes D'HAESE (1965) 'I Love You'

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frano KRSINIC (1897-1982) 'Dame met Waaier' een beeld gemaakt uit brons

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul DE BRUYNE (1936-2007) 'Het Bankje' een beeld gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herman BROOD (1946-2001) "Horen, zien en zwijgen"

Schattingsprijs: € 100 - 200