terug naar catalogus Terug naar account
Alfred Jean FORETAY (1861-1944) 'Taquinerie' een bronzen figuur van een dame met haar kat.

Hamerprijs: € 300

Alfred Jean FORETAY (1861-1944) 'Taquinerie' een bronzen figuur van een dame met haar kat. Gemerkt Paris.

Lengte

15 cm

18 cm

36 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

418

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Alfred Jean FORETAY (1861-1944)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères