terug naar catalogus Terug naar account
Alfons BLOMME (1889-1979) 'De kerk' een schilderij olie op paneel. (69 x 59 cm)

Hamerprijs: € 320

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De kerk' een schilderij olie op paneel.

Alfons BLOMME (1889-1979)

69 cm

59 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

519

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Jacques COURTOIS (1621-1676)(attr.) Een Pendent schilderij van een vechtscène met paarden

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères