Een vaas 'Winter' gemaakt uit Vlaams Aardewerk uit de serie 'Jaargetijden' gemaakt door Armand Maes in Torhout

Hamerprijs: € 450

Een vaas 'Winter' gemaakt uit Vlaams Aardewerk uit de serie 'Jaargetijden' gemaakt door Armand Maes in Torhout, België. Niet gemerkt.

35 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

251

9886

Een vaas

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300