Hippolyte MOREAU (1832-1927) een collectie van 4 bronzen beelden 'De 4 seizoenen'

Hamerprijs: € 7.500

Hippolyte MOREAU (1832-1927) een collectie van 4 bronzen beelden 'De 4 seizoenen' waarvan 3 op een draaisokkel. Gemaakt tijdens de 19de eeuw en allen gemerkt 'Société des bronzes de Paris', Hors Concours.

Hippolyte François MOREAU (1832-1927)

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 9.375

Lot nummer

432

9857

Hippolyte MOREAU (1832-1927) een collectie van 4 bronzen beelden

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500