Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères