Tapio WIRKKALA (1915-1985) Een vaas gemaakt uit biscuit porselein en gemerkt Rosenthal 'Studio Line'
Lot 328

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Tapio WIRKKALA (1915-1985) Een vaas gemaakt uit biscuit porselein en gemerkt Rosenthal 'Studio Line'.

34 cm

14 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

328

9603

Tapio WIRKKALA (1915-1985) Een vaas gemaakt uit biscuit porselein en gemerkt Rosenthal

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte ?La Legge e Uguale Per Tutti? Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300