Een cartel klok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk

Hamerprijs: € 360

Een cartel klok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk. Tweede helft 19de eeuw.

conditie: restauraties en ontbrekende delen.

17 x 37,5 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

219

9540

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340