Een collectie van 2 paar Foo honden, gemaakt uit Chinees porselein.
Hamerprijs: € 200
Titel | Een collectie van 2 paar Foo honden, gemaakt uit Chinees porselein. |
Afmetingen | 10 x 17 x 40 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 38 |
Lot ID | 9316 |
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500