Een buste van een meisje, gemaakt uit brons en gemerkt Compagnie des bronzes, Bruxelles.

Hamerprijs: € 160

14 x 20 x 29,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

443

9315

Een paar leeuwen op een sokkel, gemaakt uit gepatineerd en verguld brons in empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)(naar) 'Paarden' een collectie van twee jonge bronzen beelden.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alexandre KELETY (1874-1940) 'Bust of Jean Mermoz', terracotta, circa 1930.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Achille Émile JACOPIN (1874-1958) 'Soir De Paye' een beeld gemaakt uit marmer en brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volkstedt-Rudolstadt, een grote porseleinen groep 'Muzikale dans'. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Pierre CHENET (XX-XXI) 'ijsbeer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500