Een buste van een meisje, gemaakt uit brons en gemerkt Compagnie des bronzes, Bruxelles.

Hamerprijs: € 160

14 x 20 x 29,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

443

9315

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500