Een antieke houtsculptuur van een evangelist, 17de eeuw.

Hamerprijs: € 400

conditie: ontbrekende delen. Afmetingen zonder sokkel.

13 x 13 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

497

9143

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000