Een vergulde pendule, afbeelding van een jager met zijn hond en jachttrofeeën. Onder een ovale globe, 19de eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 500
Titel | Een vergulde pendule, afbeelding van een jager met zijn hond en jachttrofeeën. Onder een ovale globe, 19de eeuw. |
Afmetingen | 25 x 56 x 62 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 312 |
Lot ID | 8923 |
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400