Een bronzen kartell klok met thermometer, gemonteerd op een houten basis. 19de eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 170

19 x 7 x 34 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

272

8732

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250