Een collectie van 5 bronzen kerkkandelaars in neogotische stijl. 19de eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 340
Titel | Een collectie van 5 bronzen kerkkandelaars in neogotische stijl. 19de eeuw. |
Hoogte | 78 cm |
Diameter | 22 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 349 |
Lot ID | 8608 |
Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600