Een collectie van 5 bronzen kerkkandelaars in neogotische stijl. 19de eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 340

78 cm

22 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

349

8608

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250