Een luchter gemaakt uit glas in art deco stijl en gemerkt Lorrain Nancy France.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 110
Titel | Een luchter gemaakt uit glas in art deco stijl en gemerkt Lorrain Nancy France. |
Hoogte | 60 cm |
Diameter | 32 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 425 |
Lot ID | 8562 |
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300