Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons in Empire stijl met zwarte marmer. Tweede helft 20ste eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 500

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons in Empire stijl met zwarte marmer. Tweede helft 20ste eeuw. Kandelaar hoogte: 68 cm.

21 x 33 x 60 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

278

8465

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250